Susienky

Sušienky müsli 250 g BIO COUNTRY LIFE

Celozrnné müsli sušienky Country Life sú vyrobené z prvotriednych surovín z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Sú bez cukru, sladené len sirupom z kukuričného sladu. Ideálne ako desiata do školy či práce. Viac

  • 2,85€ / 1,08 € za 100 g
  • Výrobca: Country Life
  • Kód produktu:630089
  • Dostupnosť:Skladom

Celozrnná pšeničná múka sa od bežnej múky odlišuje obsahom otrúb a klíčkov. 

Ovsené vločky sa vyrábajú z ovseného zrna, ktoré sa najskôr očistí. Následne je naparované a potom vystavené aj suchému teplu. Takto upravený ovos sa lisuje vo valcoch a niekedy sa aj reže na menšie kúsky. 
 
Biopotraviny sú systematicky a prísne kontrolované podľa platnej legislatívy a len na základe vydanej certifikácie môžu byť takto označované. Biokvalitu týchto potravín uvítajú obzvlášť zákazníci, ktorí sa zaujímajú o udržateľný systém hospodárenia a ekologické poľnohospodárstvo.
 
 
 
Zloženie
 
Celozrnná PŠENIČNÁ múka*, palmový olej*, OVSENÉ vločky* 15 %, sirup z kukuričného sladu, sirup z jačmenného sladu, hrozienka*, ryžový sirup*, LIESKOVÉ oriešky*, SEZAM*, slnečnicové semená*, kypriaca látka: hydrogenuhličitan sodný, jedlá soľ. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
 
 
Skladovanie
 
Skladujte na suchom a chladnom mieste.
 
 
Výživová hodnota na 100 g
 
Energia: 2057 kJ / 491kcal
Tuky: 23,9 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 8,9 g
Sacharidy: 61,4 g - z toho cukry: 19,1 g
Bielkoviny: 7,8 g
Soľ: 0,4 g
 
 
Alergény
 
Lepok, sezam, orechy
 
 
Krajina pôvodu
 
EÚ / Mimo EÚ

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať