Napoj cakankovy

Nápoj čakankový instantný bez lepku 100 g BIO GRANA

Najdôležitejšou zložkou produktu Chicorycup je pražená čakanka, ktorá je populárnou a prírodnou náhradou kávy. Nápoj je bez kofeínu a má lahodnú chuť aj vôňu. Ľahká a rýchla príprava horúceho nápoja v biokvalite. Viac

  • 3,81€ / 3,81 € za 100 g
  • Výrobca: Grana
  • Kód produktu:520004
  • Dostupnosť:Skladom

Cigorková je zdravšia náhrada kávy bez kofeínu. Základ kávového nápoja v bio kvalite tvorí pražený koreň čakanky. Čakanka je bylinka, ktorá hojne rastie na lúkach aj v blízkosti polí. Už z diaľky ju spoznáte podľa jej typicky svetlo modrých kvetov. 

Cigorková káva nie je na poli zdravého stravovania žiadnou novinkou. Tento lahodný nápoj si pravidelne dopriavali aj naše prababičky. Chuť nápoja je typicky nahorklá. Čakankovú kávu môžete piť len tak, alebo jej chuť zjemniť trebárs kvapkou rastlinného mlieka a dosladiť lyžičkou medu, trstinového cukru alebo sirupom. Instantný nápoj je prirodzene bez lepku, bez živočíšnych zložiek vhodný aj pre vegánov a neobsahuje žiadny pridaný cukor.
 
Chicorycup je značka nápojov vyrobených z pražených koreňov čakanky. Po pražení majú korene čakanky veľmi zaujímavú chuť podobnú káve. Suroviny pre výrobu nie sú geneticky modifikované.
 
Biopotraviny sú systematicky a prísne kontrolované podľa platnej legislatívy a len na základe vydanej certifikácie môžu byť takto označované. Biokvalitu týchto potravín uvítajú obzvlášť zákazníci, ktorí sa zaujímajú o udržateľný systém hospodárenia a ekologické poľnohospodárstvo.
 
 
Zloženie
 
Koreň čakanky (cigorky)*. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
 
 
Skladovanie 
 
Skladujte na chladnom a suchom mieste s dobre uzatvoreným viečkom.
 
 
Výživová hodnota na 100 g
 
Energia: 1280 kJ / 305 kcal
Tuky: 0,1 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g
Sacharidy: 56 g - z toho cukry: 13 g
Bielkoviny: 2,9 g
Soľ: 0,73 g
 
 
Krajina pôvodu
 
Poľsko

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať