Lizanky

Lízanky s príchuťou pomaranč bezlepkové 7x10 g BIO CANDY TREE

Pomarančové lízanky certifikované ako bezlepkové. Užite si ich v biokvalite. Obľúbené najmä u detí. Nesladené cukrom, bez umelých farbív a úplne vegetariánske. Viac

  • 2,67€ / 3,82 € za 100 g
  • Výrobca: Candy Tree
  • Kód produktu:660014
  • Dostupnosť:Skladom

Spoločnosť Candy Tree sa zaoberá výrobou alternatívnych cukroviniek. Sladkosti nesladia klasickým cukrom, ale napríklad kukuričným sirupom, javorovým sirupom alebo melasou. Zároveň sa firma snaží produkovať dobroty bez zložiek, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie. Zásadne nefarbí svoj sortiment umelými farbivami, výsledné farby cukríkov pochádzajú iba z prírodných ingrediencií. Všetky suroviny na výrobu sú navyše bio, vegetariánske a bez GMO.

Biopotraviny sú systematicky a prísne kontrolované podľa platnej legislatívy a len na základe vydanej certifikácie môžu byť takto označované. Biokvalitu týchto potravín uvítajú obzvlášť zákazníci, ktorí sa zaujímajú o udržateľný systém hospodárenia a ekologické poľnohospodárstvo.

 

 

Zloženie

Kukuričný sirup*, regulátor kyslosti (kyselina citrónová E 330), aróma (pomaranč)*. *výrobok kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

 

Skladovanie

Skladujte v suchu a chlade.

 

Výživová hodnota na 100 g

Energia: 1655 kJ / 390 kcal
Tuky: 0 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 97,4 g - z toho cukry: 57,5 g
Bielkoviny: 0 g
Soľ: 0 g
 
 
Krajina pôvodu
 
EÚ / Mimo EÚ

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať