Kasa

Kaša ryžovo-kukuričná s karobom 200 g BIO COUNTRY LIFE

Instantné kaše sú výborným variantom nielen pre vaše raňajky. Medzi ich prednosti patrí rýchla a jednoduchá príprava a variabilnosť použitia. Pridaním rôznych surovín z nich vytvoríte veľa chutných pokrmov. Vychutnajte si ju v biokvalite. Viac

  • 2,09€ / 1,05 € za 100 g
  • Výrobca: Country Life
  • Kód produktu:230056
  • Dostupnosť:Skladom
Ráno robí deň a raňajky robia ráno. Dobré raňajky vám zaistia dostatok energie a pocit sýtosti. Ale práve ráno sa človek často najviac  a nemá na prípravu jedla veľa času. V takomto prípade môžete siahnuť po instantnej kaši, napríklad práve ryžovo-kukuričnej. Fantázii sa medze nekladú a do svojej kaše si môžete zakaždým pridať niečo iné. Z jedného vrecka si tak urobíte veľa rôznych a chutných pokrmov.
 
Karob (svätojánsky chlieb) je chutnou alternatívou kakaa. Pochádza zo stromu s názvom rohovník obyčajný, ktorý rastie hlavne na Strednom východe. Tu sa pestuje už najmenej 4 000 rokov. Vzhľadom k prirodzene sladkastej chuti nevyžaduje karob obohatenie cukrom. Vďaka jemnej konzistencii netreba ani pridávať veľké množstvo tuku, čo je pri výrobe čokolády bežné.
 
Využitie
 
  • Raňajky - kašu je možné sladiť a ochutiť podľa vlastného výberu
  • Dezert - v pohári môžete kašu krásne ozdobiť napríklad karamelizovaným ovocím a sladkým sirupom.
  • Koktejl - keď pri varení pridáte viac tekutiny, redšiu kašu potom možno rozmixovať s orechmi a ovocím a urobíte si tak výborný koktejl

Biopotraviny sú systematicky a prísne kontrolované podľa platnej legislatívy a len na základe vydanej certifikácie môžu byť takto označované. Biokvalitu týchto potravín uvítajú obzvlášť zákazníci, ktorí sa zaujímajú o udržateľný systém hospodárenia a ekologické poľnohospodárstvo. 

 

 
 
Zloženie
 
Ryža pololúpaná dlhozrnná * 80 %, kukuričná krupica * 18 %, karobový prášok * 2 %. Môže obsahovať stopy lepku a vajec. * výrobok kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
 
 
Skladovanie 
 
Skladujte pri teplote do 25 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %.
 
 
Výživová hodnota na 100 g
 
Energia: 1522 kJ / 364 kcal
Tuky: 0,34 g -z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g
Sacharidy: 87,6 g - z toho cukry: 1,46 g
Bielkoviny: 6,26 g
Soľ: 0,01 g
 
 
Krajina pôvodu
 
EÚ / Mimo EÚ

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať