Kasa psenova, Kasa psenova BIO

Kaša pšenová bezlepková 300 g BIO NOMINA

Instantné kaše sú výborným variantom nie len pre vaše raňajky. Medzi ich prednosti patrí rýchla a ľahká príprava a variabilnosť použitia. Pridaním rôznych surovín z nich vytvoríte mnoho chutných pokrmov. Pšenová kaša patrí medzi prirodzene bezlepkové potraviny. Vychutnajte si ju v biokvalite. Viac

  • 2,64€ / 0,87 € za 100 g
  • Výrobca: Nominal
  • Kód produktu:233050
  • Dostupnosť:Skladom

Využitie

  • raňajky
  • dezert - v pohári môžete kašu krásne ozdobiť trebárs skaramelizovaným ovocím a sladkým sirupom
  • zahusťovanie - vďaka neutrálnej chuti je kaša ideálna pre zahusťovanie pokrmov ako sú omáčky alebo polievky
  • koktail - keď pri varení pridáte viac tekutiny, redšiu kašu potom možno rozmixovať s orechmi a ovocím a urobíte si tak výborný koktail
  • knedličky do polievky - nastrúhané tofu, kašu, pretlačený cesnak a nasekané bylinky sformujte do malých knedličiek, ktoré potom stačí v polievke 3 minúty povariť

Ráno robí deň a raňajky robia ráno. Dobré raňajky vám zaistia dostatok energie a pocit sýtosti. Ale práve ráno sa človek najviac ponáhľa a nemá na prípravu jedla veľa času. V takom prípade môžete siahnuť po instantnej kaši, trebárs zrovna pšenovej.

Fantázii sa medze nekladú a do svojej kaše si môžete zakaždým pridať niečo iného. Z jedného sáčku si tak urobíte mnoho rôznych a chutných pokrmov.

Pšeno je dobre stráviteľné, veľmi chutné a prirodzene bezlepkové. Získava sa z prosa odstránením semennej šupky z obilky.

Firma Nominal je na trhu už 20 rokov. Dôležitými hodnotami sú pre nich príroda, starostlivosť, pokora a usilovnosť. Dbajú predovšetkým na kvalitu surovín, niektoré si aj sami pestujú. Značka patrí medzi priekopníkov bezlepkových potravín v Českej republike.

Biopotraviny sú systematicky a prísne kontrolované podľa platnej legislatívy a len na základe vydanej certifikácie môžu byť takto označované. Biokvalitu týchto potravín uvítajú obzvlášť zákazníci, ktorí sa zaujímajú o udržateľný systém hospodárenia a ekologické poľnohospodárstvo.

 

 

Zloženie

100 % pšeno*. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

 

Skladovanie

Skladujte v suchu, pri teplote do 30 °C. Chráňte pred priamym slnkom.

 

Výživová hodnota na 100 g

Energia: 1560 kJ / 369 kcal

Tuky: 3,5 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,5 g

Sacharidy: 72 g - z toho cukry: 0,5 g

Bielkoviny: 11 g 

Soľ: 0,01 g

 

Krajina pôvodu

Mimo EÚ

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať