Goldenberries

Goldenberries - mochyňa peruánska 150 g BIO NEOBOTANICS®

Sušené plody mochyne peruánskej v biokvalite. Pridajte do cereálnych kaší, ovocných šalátov, jogurtov, smoothies, dezertov, mixov s orieškami a sušeným ovocím alebo jedzte samostatne ako zdravú pochúťku. Viac

  • 6,90€ / 4,62 € za 100 g
  • Výrobca: Neobotanics®
  • Kód produktu:150069
  • Dostupnosť:Skladom

Mochyňa je vzácna rastlina, ktorej plody sú ukryté v šupke, ktorá ich chráni pred škodcami. Preto nie je pri pestovaní nutné používať chemické prostriedky. Plody svojou chuťou pripomínajú pomaranče, sú ľahko sladkokyslé a osviežujúce. 

 
Neobotanics® SUPERFOOD je rada prírodných doplnkov na báze mikrorias, rastlín a ďalších látok patriacich do kategórie tzv. superpotravín. Vysokú kvalitu produktov zaisťuje jasný pôvod a čistota surovín, vhodné metódy spracovania a prísne testovanie. Všetky suroviny sú pestované bez pesticídov a herbicídov a v prísne kontrolovaných podmienkach. Produkty neobsahujú pridané farbivá, arómy, konzervanty ani iné chemické látky a sú určené predovšetkým pre osoby, ktoré vyznávajú zdravý životný štýl. 

Biopotraviny sú systematicky a prísne kontrolované podľa platnej legislatívy a len na základe vydanej certifikácie môžu byť takto označované. Biokvalitu týchto potravín uvítajú obzvlášť zákazníci, ktorí sa zaujímajú o udržateľný systém hospodárenia a ekologické poľnohospodárstvo. 

 

 

Zloženie

100 % sušené plody mochyne peruánskej*. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

 

Skladovanie 

Skladovať v suchu v pôvodnom obale pri teplotách 5 - 20 °C.

 

Výživová hodnota/energia na 100 g

Energia: 958kJ/325kcal
Tuky: 0,4 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 74,4 g - z toho cukry: 26,6 g
Bielkoviny: 6,8 g
Soľ: 0 g

 

Krajina pôvodu

Mimo EÚ

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať