Falafel

Falafel orient 200 g BIO COUNTRY LIFE

Zmes na prípravu falafelu v biokvalite. Falafel je populárne jedlo v arabskom stredomorí, ktoré sa pripravuje hlavne z cíceru. Ľahká a rýchla príprava. Chutná náhrada mäsa v pokrmoch pre vegetariánov a vegánov. Zmes je výborne ochutená, nie je treba nič pridávať. Viac

  • 2,82€ / 1,41 € za 100 g
  • Výrobca: Country Life
  • Kód produktu:240030
  • Dostupnosť:Skladom

Využitie

  1. Podávajte so zemiakovou kašou a máte rýchly obed alebo večeru.
  2. Použite do sendviča alebo pripravte do krabičky spolu s kúskom chleba a zeleninou - na cestu, na výlet.

Rímsky hrach sa získava z rastliny s názvom cícer baraní. Domestikovaný bol pred 7 000 rokmi v oblasti okolo Turecka a Sýrie. Dnes sa prevažne pestuje a používa v Indii. Plodom rastliny je lusk s až desiatimi guľovitými semenami nažltnutej farby. Je to tretia najrozšírenejšia strukovina na svete, hneď po hrachu siatom a fazuli obecnej.

Tento produkt ocenia predovšetkým spotrebitelia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia. Biopotraviny vždy prechádzajú systémom kontrol a certifikácii, ktoré zaisťujú ich kvalitu a umožňujú im niesť toto označenie.
 
 
 
Zloženie
 
Cícerová drť*, kukuričná strúhanka*, korenie*, sušený cesnak*, sušená cibuľa*, soľ. Môže obsahovať stopy lepku. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

 

Skladovanie

Skladujte v suchu.

 
 
Výživová hodnota na 100 g
 
Energia: 1382 kJ / 331 kcal
Tuky: 3,7 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 g
Sacharidy: 52,5 g - z toho cukry: 0 g
Bielkoviny: 15,9 g
Soľ: 2,8 g
 
 
Krajina pôvodu
 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať