Detska vyziva

Dojčenská výživa mrkva 190 g BIO COUNTRY LIFE

Mrkvový príkrm pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca v biokvalite. Bez pridaného cukru a bez lepku. Neobsahuje mliečne zložky ani konzervačné zložky. Kvalitné, rýchle a jednoduché jedlo bez ďalšej prípravy pre tých najmenších z našej rodiny. Viac

  • 1,20€ / 0,64 € za 100 g
  • Výrobca: Country Life
  • Kód produktu:330047
  • Dostupnosť:Skladom

Príkrmy od COUNTRY LIFE vám budú skvelým pomocníkom pri zavádzaní príkrmov do jedálnička vášho bábätka. Po otvorení s nimi nemusíte robiť nič ďalšieho, čo vyťažené maminky iste ocenia. Vďaka biokvalite a neprítomnosti konzervačných látok si môžete byť istý, že dávate dieťaťu len to najlepšie. Pokiaľ bábätko nejaký príkrm odmieta, poteší vás pestrá ponuka druhov našich príkrmov. 

Biopotraviny sú systematicky a prísne kontrolované podľa platnej legislatívy a len na základe vydanej certifikácie môžu byť takto označované. Biokvalitu týchto potravín uvítajú obzvlášť zákazníci, ktorí sa zaujímajú o udržateľný systém hospodárenia a ekologické poľnohospodárstvo. 
 
 
 
Zloženie
 
Karotka* 76 %, pitná voda. Môže obsahovať mlieko, sóju a vajcia. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

 

Skladovanie 

Skladujte pri izbovej teplote. Chráňte pred vlhkosťou, mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte v uzatvorenom obale pri teplote do 10 °C a spotrebujte do 48 hod.

 

Výživová hodnota na 100 g

Energia: 116 kJ / 27 kcal
Tuky: 0,2 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 5,6 g - z toho cukry: 4,3 g
Bielkoviny: 0,8 g
Soľ: 0,2 g

 

Krajina pôvodu

EÚ/ Mimo EÚ

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať