Cokolada

Čokoláda horká 70% 100 g BIO JARDIN BIO

Horká čokoláda má silnú kakaovú vôňu. V biokvalite. Je vhodná pre prípravu dezertov, zmrzliny, alebo ako posýpka pre vaše čokoládové müsli. Viac

  • 2,86€ / 2,86 € za 100 g
  • Výrobca: Jardin
  • Kód produktu:660053
  • Dostupnosť:Skladom

Horká čokoláda Jardin Bio neobsahuje lecitín, ktorý zvyčajne nahrádza v čokoládach kakaové maslo. Kakao, ktoré sa používa na výrobu tejto čokolády má vysokú kvalitu a vďaka nemu má táto čokoláda prenikavú vôňu a intenzívnu chuť.

Je vhodná na prípravu domácich dezertov, brownies, cookies, zmrzliny, ale tiež nakrájaná na kúsky ako chutný doplnok vašej raňajkovej kaše, alebo müsli.

Biopotraviny sú systematicky a prísne kontrolované podľa platnej legislatívy a len na základe vydanej certifikácie môžu byť takto označované. Biokvalitu týchto potravín uvítajú obzvlášť zákazníci, ktorí sa zaujímajú o udržateľný systém hospodárenia a ekologické poľnohospodárstvo. 

 

Zloženie

Kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo, vanilkový extrakt. Môže obsahovať stopy mlieka, lepku a orechov. Obsah kakaovej sušiny najmenej 70%. produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

 

Skladovanie

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Uchovávajte na tmavom, suchom a chladnom mieste.

 

Výživová hodnota na 100 g

Energia: 2372 kJ / 571 kcal

Tuky: 40,6 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 25,9 g

Sacharidy: 37,4 g - z toho cukry: 25,9 g

Bielkoviny: 8,6 g

Soľ: 0,02 g

 
Krajina pôvodu

Mimo EÚ

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať