Veto

Porovnanie produktu (0)

Pastety

rating

Paštéta PATIFU gourmet 100 g VETO ECO

1,30€

Ako použiť paštétu Patifu gourmet nátierka - pečivo natreté touto paštétou stačí ozdobiť kúskami zeleniny plnka - vďaka výraznej chuti môžete paštétu pridať do vašej klasickej plnky slané pečivo - zapečená slaná štrúdľa bude výborná, keď ..

Pastety

rating

Paštéta PATIFU hokkaido 100 g VETO ECO

1,20€

Ako použiť paštétu Patifu hokkaido nátierka - pečivo natreté touto paštétou stačí ozdobiť kúskami zeleniny rýchla tekvicová polievka - osmažíme cibuľku, pridáme paštétu a vodu, všetko rozmiešame, prevaríme a nakoniec len dochutíme soľou, ..

Pastety

rating

Paštéta PATIFU orient 100 g VETO ECO

1,30€

Ako použiť paštétu PATIFU orient nátierka - pečivo natreté touto paštétou stačí ozdobiť kúskami zeleniny dipy - v mixéri môžete paštétu rozmixovať napríklad s jogurtom a podávať ako dip k pečeným zemiakom či zelenine polievky, omáčky - pa..

Pastety

rating

Paštéta PATIFU paradajky a olivy 100 g VETO ECO

1,30€

Ako použiť paštétu PATIFU s paradajkami a olivami nátierka - pečivo natreté touto paštétou stačí ozdobiť kúskami zeleniny dipy - v mixéri môžete paštétu rozmixovať napríklad s jogurtom, cesnakom, sušenými paradajkami v oleji alebo aj s čers..

Tofu

rating

Tofu hodvábne 125 g VETO ECO

1,03€

Zloženie Voda, SÓJA, zrážadlo: glukonodeltalakton.   Skladovanie Skladujte pri teplote do 25 °C.   Výživová hodnota na 100 g Energia: 225 kJ / 54kcal Tuky: 2,5 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3 g  Sacharidy: 2,7..

Tofu

rating

Tofu Lunchmeat 125 g VETO ECO

1,44€

Využitie Za studena - nakrájajte si Lunchmeat z tofu na chlieb a jedzte ho napríklad so zeleninovým šalátom. Náhrada mäsa - opekajte, smažte alebo grilujte tento chutný Lunchmeat a pridajte ho k prílohe namiesto mäsa.   Zloženie ..

Zobrazujem od 1 do 6 zo 6