Provamel

Porovnanie produktu (0)

Dezert sojovy, Dezert sojovy cokoladovy

rating

Dezert sójový čokoládový 525 g BIO PROVAMEL

2,25€

Využitie pečenie - pri pečení môžete klasický puding nahradiť týmto skvelým dezertom smoothie - sójový dezert kombinujte s vodou, ovocím, orechmi a semienkami a rozmixujte pohár - na dno pohára dajte piškóty, nalejte na nich vanilkový d..

Dezert sojovy

rating

Dezert sójový vanilkový 525 g BIO PROVAMEL

2,29€

Využitie Pečenie - pri pečení môžete klasický puding nahradiť týmto skvelým dezertom. Smoothie - sójový dezert kombinujte s vodou, ovocím, orechmi a semienkami a rozmixujte. Pohár - na dno pohára dajte piškóty, nalejte na ne vanilkový d..

Napoj ovseny

rating

Nápoj ovsený 1 l BIO PROVAMEL

2,75€

Využitie nápoje - ovsený nápoj si pridajte do kávy, smoothie či koktailu kaše - nápoj môže byť základom pri príprave vašej obľúbenej kaše k raňajkám ovseným nápojom môžete ráno zaliať aj cereálie, ktoré radi raňajkujete varenie - nápoj ..

Napoj ryzovo

rating

Nápoj ryžovo-kokosový 1 l BIO PROVAMEL

3,88€

Využitie Kaša - nápoj môže byť základom pri príprave vašej obľúbenej kaše na raňajky. Mliečna ryža - použite namiesto mlieka túto alternatívu. Nápoje - smoothie alebo kokteil, tento nápoj chutí skvelo v obidvoch nápojoch. Polievky, om..

Napoj ryzovy

rating

Nápoj ryžový 1 l BIO PROVAMEL

3,02€

Využitie kaša - ryžový nápoj môže byť základom pri príprave vašej obľúbenej kaše na raňajky mliečna ryža - použite namiesto mlieka túto sójovú alternatívu nápoje - káva, smoothie alebo kokteil, tento nápoj chutí skvele vo všetkom poliev..

Sojovy napoj

rating

Nápoj sójový 1 l BIO PROVAMEL

2,26€

Sójový nápoj má bielu farbu a chutí po strukovinách. Hodí sa predovšetkým do teplej kuchyne, keďže nie je nijako ochutený. Používať ho môžete ako klasické mlieko, po zahriatí sa jeho chuť nezmení. V chladničke ho môžete nechať otvorené až 5 dní. Pr..

Napoj sojovy cokoladovy

rating

Nápoj sójový čokoládový 1 l BIO PROVAMEL

2,98€

Využitie samotný - nápoj sa hodí k priamej konzumácii smoothie alebo koktail - tento nápoj chutí skvelo v oboch puding - nápoj priveďte k varu, časť dajte stranou, rozmiešajte v nej škrob a za stáleho miešania vlievajte späť do vriaceho n..

Napoj sojovy

rating

Nápoj sójový s kalciom 1 l BIO PROVAMEL

2,42€

Sójový nápoj s kalciom možno použiť ako bežné mlieko. Hodí sa predovšetkým do teplej kuchyne, keďže nie je nijako ochutený. Používať ho môžete ako klasické mlieko, po zahriatí sa jeho chuť nezmení. V chladničke ho môžete nechať otvorený až 5 dní. P..

Napoj z kesu

rating

Nápoj z kešu orechov 500 ml BIO PROVAMEL

2,29€

Využitie kaše - kešu nápoj môže byť základom pri príprave vašej obľúbenej kaše k raňajkám mliečna ryža - použite miesto mlieka túto orieškovú alternatívu nápoje - káva, smoothie alebo koktail, tento nápoj chutí skvelo vo všetkom polievk..

Sojova alternativa

rating

Sójová alternatíva smotany 17 % tuku 250 ml BIO PROVAMEL

1,62€

Smotana je výborným pomocníkom pri varení aj pečení, neodporúčame ju ale na šľahanie kvôli nižšiemu obsahu tuku. Využitie polievky - pridajte alternatívu smotany do vašej obľúbenej polievky, jej chuť bude vďaka nej plná a jemnejšia omáčk..

Zobrazujem od 1 do 10 zo 10