Voda ustna

Voda ústna Powersmile 473 ml JASON

Osviežujúca ústna voda s príjemnou chuťou. Obsahuje mätový olej a ďalšie prírodné zložky, ktoré sa budú starať o zdravie vašej ústnej dutiny. Viac

  • 9,62€ / 2,02 € za 100 ml
  • Výrobca: Jason
  • Kód produktu:926007
  • Dostupnosť:Skladom

 

Ústna voda obsahuje osviežujúce, pečujúce a dezinfekčné prírodné zložky, vďaka ktorým vám zaistí nie len svieži dych na dlhú dobu, ale pôsobí aj ako prevencia proti tvorbe zubného kazu, krvácaniu ďasien a ďalších problémov so zubmi. Ústna voda sa používa na dočistenie zubov po vyčistení kefkou. Dostane sa totiž aj do horšie dosiahnuteľných miest, kam sa s kefkou bežne nedostaneme.
 
Ústna voda je bez obsahu alkoholu. Obsahuje prírodné zložky, ako je ukľudňujúca šťava z aloe vera, osviežujúci a dezinfekčný olej z mäty priepornej, antibakteriálny extrakt z grapefruitových semienok alebo hojivý výťažok z mesiačika lekárskeho. Je jemne dosladený xylitolom, brezovým cukru, ktorý na rozdiel od klasického cukru nespôsobuje zubný kaz, naopak pôsobí ako jeho prevencia. Zabraňuje totiž usadzovaniu kazutvorných baktérii na zubnej sklovine. Používanie ústnej vody Powersmile tiež zvyšuje bieliaci účinok zubnej pasty z rovnakej rady. Voda je koncentrovaná, je potreba zriediť vodou v pomere 1:1.
 
Po vyčistení zubov vypláchnite ústnu dutinu. Pre lepší účinok odporúčame podržať ústnu vodu v ústach po dobu 20-30 sekúnd.

 

 
Zloženie
 
Aqua (Water), Glycerin, Polysorbate 20, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice(1), Calendula Officinalis Flower Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Echinacea Angustifolia Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Hydrastis Canadensis (Golden Seal) Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract, Ascorbic Acid, Calcium Ascorbate, Menthol, Sea Salt, Sodium Bicarbonate, Xylitol. (1)Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva BIO.

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať