Krem hydratacny

Krém hydratačný pre dokonalú pleť 50 ml BIO SO’BiO étic

Hydratačný, vyhladzujúci a rozjasňujúci krém s antioxidačnými a upokojujúcimi extraktmi z lotosu a hamamelu. Krém je obohatený o zinok PCA, ktorý aktívne bojuje proti nedokonalostiam pleti a predčasným známkam starnutia. Viac

  • 16,12€ / 32,24 € za 100 ml

 

Hydratačný krém pre dokonalú pleť od SO´BIO étic aktívne pôsobí proti nedokonalostiam pleti nech už v podobe rôznych pupienkov či vrások, drobných liniek, zašednutej pleti a ďalších známok starnutia. Krém obsahuje extrakt z lotosu, ktorý je cenný pre svoje antioxidačné a ochranné účinky. Aktívne pôsobí proti starnutiu a pokožke dodáva zdravo rozžiarený tón. Hydrolát z hamamelu upokojuje prípadné podráždenia a eliminuje začervenanie pleti. Krém je ďalej obohatený o zinok PCA s protizápalovým, hojivým a regeneračným efektom. 
 
Spoločnosť SO'BiO étic vznikla v roku 2007. Od tej doby sa venuje výrobe ekologických a etických kozmetických produktov. Ich kozmetika je starostlivo testovaná a všetky problematické a škodlivé zložky sú ihneď odstraňované. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, syntetické vonné látky, nanočastice, polyethylenglykol alebo glykol. SO'BiO ETIC pre výrobu využíva predovšetkým prírodné ingrediencie, aby podporila prirodzenú krásu človeka. Firma má certifikát Ecocert a Cosmebio dokladajúci pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva a je súčasťou 1% for the Planet Club.

 

 

Krajina pôvodu

Francúzsko

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať