Krem hodvabny

Krém hodvábny hydratačný s obsahom oslieho mlieka 50 ml BIO SO’BiO étic

Hodvábny hydratačný krém ma naozaj zamatovú textúru. Pokožku doslova pohladí. Dodáva potrebnú hydratáciu a zároveň pleť chráni pred škodlivými vplyvmi životného prostredia a uchováva jej dlhodobú hebkosť a jas. Krém je vhodný pre všetky typy pleti. Viac

  • 13,25€ / 26,5 € za 100 ml

 

Hlavnou účinnou zložkou Hodvábneho hydratačného krému od SO´BiO étic je oslie mlieko, na ktorého skrášľujúce účinky nedala dopustiť už samotná Kleopatra. Toto mlieko má hydratačný a regeneračný účinok. Pokožku zároveň úžasne zjemňuje. SO´BiO étic získava túto kozmetickú zložku od malých farmárov, ktorí využívajú tradičnú šetrnú metódu ručného dojenia. Ďalej obsiahnutý marhuľový olej pleť krásne vyživí, upokojí a zároveň pomáha obnoviť jej ochrannú hydrolipidovú vrstvu a uzamknúť potrebnú vlhkosť vo vnútri. 
 
Spoločnosť SO'BiO étic vznikla v roku 2007. Od tej doby sa venuje výrobe ekologických a etických kozmetických produktov. Ich kozmetika je starostlivo testovaná a všetky problematické a škodlivé zložky sú ihneď odstraňované. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, syntetické vonné látky, nanočastice, polyethylenglykol alebo glykol. SO'BiO ETIC pre výrobu využíva predovšetkým prírodné ingrediencie, aby podporila prirodzenú krásu človeka. Firma má certifikát Ecocert a Cosmebio dokladajúci pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva a je súčasťou 1% for the Planet Club. 
 
Použitie: Naneste na pleťovým mliekom dokonale odlíčenú pleť tváre a krku. Jemne vmasírujte a na záver ľahko vklepte končekmi prstov od stredu tváre k vonkajším stranám.

 

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať