Zubna pasta

E.B. Zubná pasta pre deti od 6 mesiacov so zubnou kefkou 45 g JASON

Zubná pasta pre deti od 6. mesiacov do 3 rokov. Má príjemnú chuť jahôd a banánov. Vďaka tomu láka na čistenie zubov aj jeho najzarytejších malých odporcov. Balenie obsahuje silikónovú kefku pre navlieknutie na prst. Tento typ kefky je ideálnou prvou kefkou. Rodič sa môže citlivo a bezpečne dostať aj k zadným zúbkom. Bez fluoridov, bez umelých ochucovadiel, bez syntetických farbív, bez syntetických konzervantov. Príchuť je prírodná. Viac

  • 9,13€ / 20,27 € za 100 g
  • Výrobca: Jason
  • Kód produktu:940008
  • Dostupnosť:Skladom

 

Pasta je určená pre deti už od 6. mesiaca. Neobsahuje fluoridy, farbivá, ftaláty, parabény ani žiadne iné umelé látky, takže sa nemusíte báť, keby ju vaše dieťa náhodou trochu prehltlo. Je jemne dosladená xylitolom, čiže brezovým cukrom, ktorý na rozdiel od klasického cukru pôsobí ako prevencia proti tvorbe zubného kazu. Eliminuje totiž výskyt baktérii, ktoré sú práve za tvorbu zubného kazu zodpovedné. Pasta je tiež obohatená betaglukánom a vitamínom B5.
 
Súčasťou balenia je tiež praktická kefka, ktorá sa dá nasadiť na prst. Je vhodná pre práve sa prerezávajúce mliečne zúbky. Čistenie zúbkov s ňou aj ľahko zmierňuje svrbenie a ďalšie nepríjemné prejavy, ktoré prerezávanie sprevádzajú.

 

 

 

 

Zloženie
 
Aqua (Voda), glycerin, xylitol, panthenol, cellulose gum, avena sativa (oat) bran, beta-glucan (1) calcium lactate, flavor (2)(1)Produkt z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (2) Prírodná jahodovo banánová príchuť. Prírodná receptúra neobsahujúca žiadne umelé farbivá, sodium lauryl/laureth sulfáty, sodium myreth sulfate, parabény alebo umelé konzervačné látky.

 

 

 

 

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať