Paleta

Porovnanie produktu (0)

Muky, krupica, struhanka

rating

Múka bezlepková UNIMIX 1 kg PALETA

3,54€

Jednou zo zložiek je ryžová múka, ktorá sa vyrába mletím ryže. Najčastejším typom ryže je ryža siata, ktorá zaisťuje jednu z najpoužívanejších potravín na svete. Ryžou sa totiž živí až 1 populácia. Ryžová múka prináša nové kulinárske možnosti do ku..

Muka ryzova

rating

Múka ryžová bezlepková 400 g PALETA

1,59€

Ryžová múka sa vyrába mletím ryže. Najčastejším typom ryže je ryža siata, ktorá zaisťuje jednu z najpoužívanejších potravín na svete. Ryžou sa totiž živí až 1 populácia. Prirodzene bezlepková múka. Vhodná pre kombináciu s inými typmi múk.  Vy..

Muka sojova

rating

Múka sójová hladká bezlepková 250 g PALETA

1,27€

Sójová múka je bezlepková múka, preto ju nie je vhodné používať samostatne. Ako prídavok (cca 25 % sójovej múky) v kombinácii s inými múkami zaistí vlhkosť a orechovú chuť v ceste. Využitie pečivo - chlieb alebo sladkosti, namiešajte vo sv..

Zmesi na palacinky

rating

Zmes na palacinky bezlepkové 500 g PALETA

2,07€

Palacinky sú vďaka tejto zmesi ľahko a rýchlo dostupné aj pre celiatikov. Smažte ich na omastenej panvici. Palacinky môžete naplniť slanou aj sladkou zmesou. Skvele chutí kombinácia špenátu a syra. Chutiť vám budú aj s tvarohom, ovocím, orieškami a..

Zmesi na pernik

rating

Zmes na perník bezlepkový 500 g PALETA

2,73€

Nadýchaný upečený bezlepkový perník môžete spestriť napríklad čokoládovou polevou. Tiež ho možno opatrne rozkrojiť na dva pláty, potrieť jeden marmeládou a priklopiť ho späť. Ak sa chcete vyhnúť krájaniu na pláty, potrite vychladnutý perník marmelá..

Zobrazujem od 1 do 5 zo 5