Nominal

Porovnanie produktu (0)

Kasa

rating

Kaša cereálna kancelárska bezlepková 60 g NOMINA

0,83€

Zloženie   Ryža natural, cirok, červená quinoa, biela quinoa vločky, ľanová múka, rozpustná vláknina inulín, antioxidant: slnečnicový lecitín, soľ.     Skladovanie    Skladujte v suchu dobre uzatvorené.     Výživová hodn..

Kase

rating

Kaša cereálna športová bezlepková 60 g NOMINA

0,70€

Zloženie   Ryža natural, ryža biela, quinoové vločky, rozpustná vláknina, inulín, soľ.     Skladovanie  Skladujte v suchu dobre uzavreté.   Výživová hodnota na 100 g Energia: 1486 kJ / 352 kcal Tuky: 2,4 g - z toho nasýt..

Kasa

rating

Kaša cereálna výletná 60 g NOMINA

0,70€

Zloženie OVSENÉ vločky, celozrnná ŠPALDA, jačmenné krúpy, ryža natural, sušený kokosový tuk (kokosový tuk, glukózový sirup, MLIEČNY proteín), chia semienka, zvlhčovadlo: xylitol, soľ.   Skladovanie Skladujte v suchu dobre uzatvorené. ..

Kasa cirokova

rating

Kaša ciroková bezlepková 300 g NOMINA

2,03€

Využitie raňajky  dezert - v pohári môžete kašu krásne ozdobiť karamelizovaným ovocím a sladkým sirupom kokteil - keď pri varení pridáte viac tekutiny, redšiu kašu potom možno rozmixovať s orechmi a ovocím a urobíte si výborný kokteil k..

Kasa

rating

Kaša pohánkovo bezlepková 300 g BIO NOMINA

2,64€

Ráno robí deň a raňajky robia ráno. Dobré raňajky vám zaistia dostatok energie a pocit sýtosti. Ale práve ráno sa človek najviac ponáhľa a nemá na prípravu jedla veľa času. V takom prípade môžete siahnuť po instantnej kaši, napríklad po pohánkovej. ..

Kasa psenova, Kasa psenova BIO

rating

Kaša pšenová bezlepková 300 g BIO NOMINA

2,64€

Využitie raňajky dezert - v pohári môžete kašu krásne ozdobiť trebárs skaramelizovaným ovocím a sladkým sirupom zahusťovanie - vďaka neutrálnej chuti je kaša ideálna pre zahusťovanie pokrmov ako sú omáčky alebo polievky koktail - keď pr..

Kasa

rating

Kaša špaldová 300 g NOMINA

2,25€

Ráno robí deň a raňajky robia ráno. Dobré raňajky vám zaistia dostatok energie a pocit sýtosti. Ale práve ráno sa človek často najviac ponáhľa a nemá na prípravu jedla veľa času. V takomto prípade môžete siahnuť po instantnej kaši, napríklad špaldo..

Zmesi mucna

rating

Zmes múčna NOMIX bezlepková 1 kg NOMINAL

4,63€

Zloženie Deproteínovaný pšeničný škrob, LUPINOVÁ múka, kukuričná múka, ľanová múka, cukor, zahusťovadlo: guarová múka, SÓJOVÝ lecitín, kypriaca látka (E450, E500).   Skladovanie Skladujte v suchu, dobre uzatvorené.   Výživová hodno..

Zmesi na chlieb

rating

Zmes na chlieb rustikálny bezlepkový 500 g NOMINAL

2,86€

Chlieb sa nemusíte báť obohatiť rôznymi semienkami. Do cesta s kľudom zamiešajte trebárs slnečnicové semienko a na vrch chleba nasypte napríklad tekvicové semienka. Zo zmesi pripravíte aj iné druhy pečiva, napríklad výborné žemličky alebo rustikáln..

Zmesi na chlieb

rating

Zmes na chlieb s ľanovou vlákninou bezlepkový 500 g NOMINAL

3,01€

  Chlieb sa nemusíte báť obohatiť rôznymi semienkami. Do cesta s kľudom zamiešajte trebárs slnečnicové semienko a navrch nasypte napríklad tekvicové semienka. Zo zmesi pripravíte aj iné druhy pečiva, napríklad výborné žemličky alebo rustikálne k..

Zmesi na zemiakove cesto

rating

Zmes na zemiakové cesto bezlepkové 400 g NOMINAL

2,54€

  Z cesta môžete pripraviť bezlepkové zemiakové knedle prílohové aj ovocné, bezlepkové krokety alebo bezlepkové placky.      Zloženie   Zemiakové vločky 34 %, pšenová múka, kukuričná múka, kukuričný škrob, ryžová múka, zemiakový š..

Zobrazujem od 1 do 11 zo 11