Naturgreen

Porovnanie produktu (0)

Dezert mandlovy

rating

Dezert mandľový s agávovým sirupom 2x125 g BIO NATURGREEN

2,84€

Zloženie Voda, Agávový sirup* 13,8 %, MANDĽA* 9 %, kukuričný škrob*, tapiokový škrob*, zahusťovadlo: karubín*, prírodná MANDLOVÉ aróma*. Môže obsahovať stopy ostatných orechov, sóje, zeleru a sezamu. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospo..

Dezert mandlovy

rating

Dezert mandľový s kakaom 2x125 g BIO NATURGREEN

2,73€

Dezerty NarutGree sú jemnej konzistencie, ľahké a dobre stráviteľné a bez cholesterolu. Mandle sú bohaté na bielkoviny, obsahujú ich 19g na 100 gramov, prakticky rovnako ako mäso. Mandle zastávajú vo vegetariánskom jedálničku privilegované postav..

Dezert ryzovy

rating

Dezert ryžový s kakaom 2x125 g BIO NATURGREEN

2,01€

Využitie smoothie - dezert kombinujte s vodou, ovocím, orechmi a semienkami a rozmixujte pohár - na dno pohára dajte piškóty, nalejte na nich dezert, zasypte ovocím a navrch dajte šľahačku, do pohára môžete podľa ľubovôle pridať aj oriešk..

Dezert ryzovy

rating

Dezert ryžový s karamelom 2x125 g BIO NATURGREEN

1,90€

Využitie raňajky - dezert môžete pridať do kaše alebo ho jednoducho zmiešajte s ovocím či s müsli smoothie - dezert kombinujte s vodou, ovocím, orechmi a semienkami a rozmixujte pohár - na dno pohárika dajte piškóty, nalejte na nich dez..

Dezert ryzovy, dezert ryzovy s vanilkovou

rating

Dezert ryžový s vanilkovou príchuťou 2x125 g BIO NATURGREEN

2,01€

Využitie raňajky - dezert môžete pridať do kaše alebo ho jednoducho zmiešať s ovocím či s müsli smoothie - dezert kombinujte s vodou, ovocím, orechmi a semienkami a rozmixujte pohár - na dno pohára dajte piškóty, nalejte na nich dezert, z..

Dezert sojovy

rating

Dezert sójový s vanilkovou príchuťou 2x125 g BIO NATURGREEN

1,98€

NaturGreen dezerty majú jemnú textúru a sú ľahko stráviteľné. Dezert sójový s vanilkou obsahuje nenasýtené mastné kyseliny a je bohatý na rastlinné bielkoviny. Je prirodzene bezlepkový, s nízkym obsahom sodíku, bez pridanej soli a bez cholesterolu. S..

Kakao, karob

rating

Kakao instantné 400 g BIO NATURGREEN

8,53€

Zloženie   Trstinový cukor*, čiastočne odtučnený kakaový prášok* 30 %, emulgátor: SÓJOVÝ lecitín*. Môže obsahovať stopy mlieka, orechov a sezamu. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.     Skladovanie   Skladujte..

Zobrazujem od 1 do 7 zo 7