Extrudo

Porovnanie produktu (0)

Chlebicek

rating

Chlebíček cícerový Crispins bezlepkový 100 g BIO EXTRUDO

1,40€

Zloženie   Ryžová múka*, hrachová múka* (žltý hrach), cícerová múka* 15 %, morská soľ. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.     Skladovanie   Skladujte v suchu.     Výživová hodnota na 100 g   En..

Chlebicky a knackebroty

rating

Chlebíček kukuričný s amarantom Crispins bezlepkový 100 g BIO EXTRUDO

1,14€

Amarant sa zaraďuje k pseudoobilninám, čo znamená, že medzi obilné trávy nepatrí, ale v kuchyni sa využíva úplne rovnako. Zrno a z neho mletá múka sa využívajú predovšetkým v potravinárstve, rovnako ako listy. Niekedy sa ale používa aj ako krmivo..

Chlebicky a knackebroty

rating

Chlebíček proteínový 100 g BIO EXTRUDO

1,40€

Zloženie   Šošovicová múka* (červená, hnedá) 50 %, hrachová múka* (žltý hrach), morská soľ. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.     Skladovanie    Skladujte v suchu.     Výživová hodnota na 100 g  ..

Chlebicek

rating

Chlebíček tekvicový s koriandrom Crispins bezlepkový 100 g BIO EXTRUDO

1,40€

Zloženie   Ryžová múka*, múka z tekvicových semienok* 20 %, morská soľ, cesnak granulovaný*, koriander sušený* 0,4 %. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.     Skladovanie    Skladujte v suchu.     Výži..

Tycinka

rating

Tyčinka amarantová Crispins bezlepková 50 g BIO EXTRUDO

0,91€

Amarant sa radí k pseudoobilninám, čo znamená, že medzi obilné trávy nepatrí, ale v kuchyni sa využíva úplne rovnako. Zrno a z neho mletá múka sa využívajú predovšetkým v potravinárstve, rovnako ako listy. Niekedy sa ale používa aj ako krmivo v poľ..

Tycinka

rating

Tyčinka kukuričná Crispins bezlepková 50 g BIO EXTRUDO

0,93€

Zloženie Kukurica*. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.   Skladovanie Skladujte v suchu. Po otvorení spotrebujte do 2 dní.   Výživová hodnota na 100 g Energia: 1600 kJ / 384 kcal Tuky: 3,9 g - z toho n..

Zobrazujem od 1 do 6 zo 6