WC cistic

ECOVER WC čistič oceán a šalvia 750 ml

Ekologický WC čistič, s ktorým šetríte životné prostredie a zároveň budete mať čistú a voňavú toaletu. Prírodné vône oceánu osviežia vašu kúpeľňu a účinné zložky na rastlinnej báze odstránia aj vodný kameň a navyše aj dezinfikujú. Viac

  • 3,46€ / 0,45 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952056
  • Dostupnosť:Skladom

 

Malé množstvo tohto koncentrovaného čistiaceho prostriedku vystreknite pod okraj misy a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Vydrhnite kefou a spláchnite.
 
Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a po čase vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti so šetrnosťou voči životnému prostrediu.

 

Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Česku. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a samotné prostriedky sú ekologicky rozložiteľné, vplyv na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje výrobky na zvieratách a výrobky sú vhodné aj pre citlivú pokožku.
 
 
Zloženie
 
5 %: neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy. Ďalšie: voda, kyselina citrónová, citran sodný, xanthánová guma. Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nastriekajte malé množstvo WC čističa do toaletnej misy pod jej okraj a nechajte krátko pôsobiť. Podľa potreby použite záchodovú kefu a spláchnite.

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať