Pripravok na umyvanie riadu

ECOVER prípravok na umývanie riadu s aloe a citrónom 950 ml

Ekologická jar, s ktorou šetríte životné prostredie a zároveň budete mať čistý a voňavý riad. Účinne umýva, odmasťuje a pritom je jemná k vašej pokožke. Výhodné väčšie balenie šetrí aj vaše peniaze. Viac

  • 3,78€ / 0,42 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952012
  • Dostupnosť:Skladom

 

Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Česku. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a samotné prostriedky sú ekologicky rozložiteľné, vplyv na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje výrobky na zvieratách a výrobky sú vhodné aj pre citlivú pokožku.
 
Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a po čase vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti so šetrnosťou voči životnému prostrediu.

 

 
Zloženie
 
5–15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky. < 5 %: parfum (limonen). Ďalšie: voda, kyselina mliečna, chlorid sodný, alcohol denat., kyselina citrónová, citrát sodný, extrakt z Aloe vera. VAROVANIE: Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. PRI STYKU S KOŽOU: Omyte veľkým množstvo vody a mydla. Pri podráždení kože: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Jedno stlačenie fľaše je doporučená dávka na umývadlo so špinavým riadom.

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať