Pripravok na umyvanie riadu

ECOVER prípravok na umývanie riadu s aloe a citrónom 450 ml

Ekologická jar, s ktorou šetríte životné prostredie a zároveň budete mať čistý a voňavý riad. Účinne umýva, odmasťuje a pritom je jemná k vašej pokožke. Viac

  • 2,78€ / 0,61 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952043
  • Dostupnosť:Skladom

Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Česku. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a samotné prostriedky sú ekologicky rozložiteľné, vplyv na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje výrobky na zvieratách a výrobky sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a po čase vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti so šetrnosťou voči životnému prostrediu.

 

 

Zloženie


5-15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, <5 % parfum, kyselina mliečna. VAROVANIE: H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí. P305 + P351 + P338 - PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337 + P313 - Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Doporučená dávka na 5 litrov vody: 3 ml.

 

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať