Rucne umyvanie

ECOVER prípravok na umývanie riadu Harmanček a klementínka 450 ml

Ekologická jar, s ktorou šetríte životné prostredie a zároveň budete mať čistý a voňavý riad. Účinne umýva, odmasťuje a pritom je jemná k vašej pokožke. Viac

  • 2,66€ / 0,59 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952011
  • Dostupnosť:Skladom

 

Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Česku. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a samotné prostriedky sú ekologicky rozložiteľné, vplyv na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje výrobky na zvieratách a výrobky sú vhodné aj pre citlivú pokožku.
 
Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a po čase vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti so šetrnosťou voči životnému prostrediu.

 

 

Zloženie

5-15%: aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky. <5%: parfum (limonén), kyselina mliečna. Ďalšie: voda, chlorid sodný, alcohol denat., Kyselina citrónová, citrát sodný. VAROVANIE: Dráždi pokožku. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Jedno stlačenie fľaše je odporúčaná dávka na umývadlo so špinavým riadom. Nevytvára veľké množstvo peny.

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať