Praci prasok

ECOVER prací prášok na farebnú bielizeň 1,2 kg

Prací prášok na farebnú bielizeň s novým, koncentrovanejším zložením. Je jemne parfumovaný prírodnými esenciami. Má biodegradibilné zloženie na rastlinnej báze v obale z recyklovaných materiálov. Účinne perie už pri 30 °C. Viac

  • 10,34€ / 0,83 € za 100 g
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952028
  • Dostupnosť:Skladom

 

Prací prášok na farebnú bielizeň od Ecover perie efektívne aj pri nižších teplotách. Vďaka koncentrovanému zloženiu teraz z jedného balenia prášku vyperiete až o 4 várky bielizne viacej. Prací prášok účinne vyperie odolnú špinu a škvrny rôzneho druhu už pri 30 °C a pritom zachováva žiarivé farby vášho oblečenia. S pracím práškom od Ecoveru šetríte energiu, peniaze a samozrejme aj planétu Zem.
 
So sviežou vôňou prírodných esencii. Funguje na báze rastlinných zdrojov a nerastlinných látok, napr. kremičitanov, ktoré sa získavajú z piesku. Je kompletne biodegradabilný. Je teda vhodný aj pre domáce čističky odpadových vôd. Má minimálny vplyv na vodné ekosystémy. Obal je z 80 % z recyklovaného materiálu a je 100 %recyklovateľný.
 
Ecover je jednou z najpopulárnejších značiek ekologickej drogérie. Produkty Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálne báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky rozložiteľné, dopad na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Spoločnosť bola ocenená OSN za mimoriadne ekologické prevádzkovanie.

 

 

 

 
Zloženie
 
15 - 30 %: zeolit. 5 - 15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky. < 5 %: mydlo, parfum (obsahuje limonen; môže vyvolať alergickoú reakciu, linalool), enzýmy. Ďalšie: uhličitan sodný, síran sodný, hydrogenuhličitan sodný, polypeptid, polyitaconate, voda, sodium disilicate, sodná soľ karboxymethylškrobu, celulosová guma. VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje Limonene (D-) EUH208 - Môže vyvolať alergickú reakciu. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Pridajte do práčky podľa návodu výrobcu. Nie je vhodný na pranie vlny a hodvábu. Práčka 4-5 kg Slabé znečistenie Stredné znečistenie Silné znečistenie Ručné pranie Mäkká voda 55ml 80ml 100 ml 55ml Stredne tvrdá voda 80ml 100ml 125ml 80ml Tvrdá voda 100ml 130ml 160ml 100ml Práčka (6-8 kg) + 30 ml 75 g = 100 ml 30°/ 40°/60°

 

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať