Odstranovac vodneho kamena

ECOVER odstraňovač vodného kameňa 500 ml

Účinne odstraňuje vodný kameň a stopy od mydla, zanecháva povrch žiarivo čistý. Má sviežu citrusovú vôňu. Vhodný pre kúpeľne, sprchy, kachličky, vodovodné batérie a umývadlá. Môžete použiť tiež na chróm. Viac

  • 5,92€ / 1,18 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952039
  • Dostupnosť:Skladom

 

Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Čechách. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahuje žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky rozložiteľné, dopad na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje produkty na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.
 
Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojim spolupracovníkom v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. V roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti a šetrnosť voči životnému prostrediu.

 

 
Zloženie
 
<5 %: neiónové povrchovo aktívne látky, parfum (limonén). VAROVANIE: H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí. P305 + P351 + P338 - PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktníčočky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337 + P313 - Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. NÁVOD NA POUŽITIE: Obklady: Prípravok pomocou rozstrekovača naneste na povrchy a počkajte niekoľko minút (v závislosti na množstve vodného kameňa) a opláchnite vodou. Drezy, batérie, obklady a sprchové hlavice: Prípravok pomocou rozstrekovača naneste na povrch a počkajte niekoľko minút, utrite vlhkou špongiou a potom opláchnite vodou. Nepoužívajte na smalt, mramor, mosadz, zlato, striebro, domáce spotrebiče, poškodené a horúce povrchy.

 

 

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať