Mydlovy cistiaci prostriedok

ECOVER mydlový čistiaci prostriedok na podlahy 1 l

Prostriedok na umývanie podláh so sviežou citrónovou vôňou. Bol vyvinutý najmä pre čistenie a konzervovanie podláh z prírodných materiálov - pravého linolea, kamenných dlažieb z mramoru, dolomitu či travertínu. Viac

  • 4,70€ / 0,47 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952015
  • Dostupnosť:Skladom

 

Nehodí sa však na lakované, voskované a leštené podlahy. Zbavuje špiny a mastnoty, pri jeho pravidelnom používaní dosiahnete prirodzeného lesku. Zabraňuje vzniku škvŕn.
 
Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Čechách. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahuje žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky rozložiteľné, dopad na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje produkty na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.
 
Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojim spolupracovníkom v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. V roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti a šetrnosť voči životnému prostrediu.

 

 
Zloženie
 
15-30 %: mydlo (ľanový olej). < 5 %: parfum (obsahuje limonen; môže vyvolať alergiu, citral). Ďalšie: voda. VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje Limonene (D-) EUH208 -Obsahuje (R) -p- mentha-1,8- diene; d-limonene (5989-27- 5) - Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. . PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Pridajte 30 ml (dávkovacie viečko je 35 ml) do pól vedra s vlažnou vodou (cca 5 l). Použite mop, handru na podlahu alebo kefu. Nechajte podlahu uschnúť. Možno používať na povrchy ako prírodný kameň, neglazované dlaždice a betónové podlahy. Nepoužívajte na laminátové podlahy a podlahy z tvrdého dreva.

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať