Lestidlo

ECOVER leštidlo do umývačky riadu 500 ml

Spoľahlivo zabráni vzniku škvŕn pri uschýnaní. Vaše poháre, riad aj jedálne príbory sa budú opäť blýskať, Ak chcete dosiahnuť čo najlepšieho účinku, používajte spolu s tabletami do umývačky Ecover. Viac

  • 3,70€ / 0,74 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952009
  • Dostupnosť:Skladom

 

Leštidlo do umývačky bez fosfátov funguje na báze rastlinných tenzidov. V kombinácii s umývacím prostriedkom zmýva zvyšky jedla z riadu, odmasťuje a chráni ho pred usadzovaním nečistôt. Predchádza vzniku škvŕn od vody na riade, hlavne na pohároch a ďalších sklenených nádobách. Funguje tiež ako prevencia proti vzniku vápenatých usadenín v umývačke. Riad sa po umytí krásne leskne čistotou.
 
Rovnako ako ostatné produkty od Ecover je leštidlo do umývačky bez obsahu ropných látok, je úplne biologicky rozložiteľné a nepredstavuje hrozbu pre vodné systémy. Obal vrátane viečka je recyklovateľný.
 
Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Čechách. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky ako také sú ekologicky rozložiteľné, dopad na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje produkty na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.
 
Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom sa vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti so šetrnosťou voči životnému prostrediu.

 

 
Zloženie
 
5-15 %: neiónové povrchovo aktívne látky. Ďalšie: voda, alkohol denat., kyselina citrónová. VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Oplachovaciu tekutinu dávkujte do zásobníku 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať