Kremovy cistiaci prostriedok

ECOVER krémový čistiaci prostriedok 500 ml

Ekologický čistiaci prostriedok Ecover s krémovou konzistenciou. Odstraňuje zaschnuté nečistoty, čistý odolné škvrny na všetkých druhoch tvrdého povrchu a pritom ich nepoškriabe. Vhodný hlavne pre kuchyne a kúpeľne. Viac

  • 2,50€ / 0,5 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952014
  • Dostupnosť:Skladom

 

Ecover je jednou z najpopulárnejších značiek ekologickej drogérie. Produkty Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky rozložiteľné, dopad na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Spoločnosť bola ocenená OSN za mimoriadne ekologické prevádzkovanie. 
 
Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom sa vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továrňu v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti so šetrnosťou voči životnému prostrediu.

 

 
Zloženie
 
<5 %: neiónové povrchovo aktívne látky, konzervačné činidlo (phenoxyethanol). Ďalšie: voda, kriedový prášok, alkohol denat., íl, glycerin, xantanová guma. UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Aplikuje sa priamo na povrch alebo na vlhkú hubku. Povrch sa očistí a opláchne. Tekutý piesok udržuje povrchy ako nové. Zanecháva povrch žiarivo čistý bez škrabancov. Obsahuje zložky prírodného a minerálneho pôvodu.

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať