Cistic pre domacnost

ECOVER čistič pre domácnosť s rozprašovačom 500 ml

Multifunkčný čistič pre celú domácnosť s praktickým rozprašovačom. Bezchybne čistí, nezanecháva fľaky a rýchlo uschýna. Odstraňuje mastnotu a špinu bez nepríjemného chemického zápachu. Viac

  • 5,69€ / 1,14 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952037
  • Dostupnosť:Skladom

 

Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Čechách. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky ako také sú ekologicky rozložiteľné, dopad na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje produkty na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.
 
Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom sa vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti so šetrnosťou voči životnému prostrediu.

 

 

 

Zloženie

 

 
<5%: neiónové povrchovo aktívne látky, parfum. P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí Návod na použitie: Pre použitie na kuchynské povrchy, stoly, stoličky a iné tvrdé povrchy. Nastriekajte priamo na povrch a utrite. Nie je potrebné oplachovať.

 

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať