Avivaz

ECOVER aviváž Gardénia a vanilka 750 ml

Koncentrovaný avivážny prostriedok na všetky druhy tkanín s vôňou leta. Znižuje statické napätie a po jeho použití vaša bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje. Viac

  • 2,96€ / 0,38 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecover
  • Kód produktu:952055
  • Dostupnosť:Skladom

 

Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov.
 
Návod na použitie: (1 odmerka = 40 ml) Pranie v práčke: nalejte 1 až 2 odmerky (extra zjemnenie) do dávkovača na aviváž v práčke. Nie je vhodný pre hodváb. Nepoužívajte na nehorľavé textílie. Nelejte priamo na prádlo. Skladujte pri teplote 5-25 °C. Práčka (4-5 kg): mäkké prádlo 30 ml, extra mäkke prádlo 60 ml.  

 

 

 
Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom sa vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti so šetrnosťou voči životnému prostrediu.
 
Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Čechách. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky ako také sú ekologicky rozložiteľné, dopad na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje produkty na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

 

 
Zloženie
 
5-15 % kationové povrchovo aktivné látky,< 5 %: parfumy (citronellol, hexyl cinnamal), kyselina mliečna, ďalšie: voda, chlorid horečnatý, dipropylenglykol. 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať