Tekute mydlo

ECOGENIC tekuté mydlo s pomarančom 500 ml

  • 2,61€ / 0,52 € za 100 ml
  • Výrobca: Ecogenic
  • Kód produktu:952114
  • Dostupnosť:Skladom

 

Tekuté mydlo s pomarančom od Ecogenic disponuje praktickým dávkovačom s pumpičkou. Jemne umýva namáhanú pokožku rúk bez toho, aby ju nadmerne vysušovalo. Je vyrobené na báze rastlinných olejov so sladkastou vôňou pomaranča. Jeho zloženie je čisto rastlinné, netestované na zvieratách a teda vhodné aj pre vegánov, čo potvrdzuje aj Vegan certifikácia. Tekuté mydlo sa môže tiež pochváliť certifikátom Eco Garantie, ktorý sa zaručuje, že produkt splňuje prísne pravidlá kvality, bezpečnosti a šetrnosti k prírode. 
 
Ecogenic je rada umývacích, čistiacich a pracích prostriedkov vyrobených z vybraných surovín rastlinného pôvodu. Prípravky neobsahujú syntetické konzervanty, parfumy, farbivá alebo zložky na ropnej báze. Parfumáciu zaisťujú vybrané éterické oleje. Vždy, keď je to možné, sú použité suroviny v biokvalite.
 
Produkty Ecogenic sú vegánske (registrácia u spoločnosti Vegan Society) a majú certifikáciu Ecogarantie. Sú dermatologicky testované.

 

 
Zloženie
Aqua Sodium coco sulphate, Coco glucoside, decyl glucoside, Sodium chloride, Glycerin, Citric acid, Orange esencial oil.

 

 

 

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať