Ecover

Porovnanie produktu (0)

Avivaz

rating

ECOVER aviváž Gardénia a vanilka 750 ml

2,96€

  Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov.   Návod na použitie: (1 odmerka = 40 ml) Pranie v práčke: ..

Bieliaci prostriedok

rating

ECOVER bieliaci prostriedok 400 g

3,23€

  Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Čechách. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky roz..

Cistic pre domacnost

rating

ECOVER čistič pre domácnosť s rozprašovačom 500 ml

5,69€

  Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Čechách. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky ako také sú ekologicky ro..

Kremovy cistiaci prostriedok

rating

ECOVER krémový čistiaci prostriedok 500 ml

2,50€

  Ecover je jednou z najpopulárnejších značiek ekologickej drogérie. Produkty Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky rozložiteľné,..

Lestidlo

rating

ECOVER leštidlo do umývačky riadu 500 ml

3,70€

  Leštidlo do umývačky bez fosfátov funguje na báze rastlinných tenzidov. V kombinácii s umývacím prostriedkom zmýva zvyšky jedla z riadu, odmasťuje a chráni ho pred usadzovaním nečistôt. Predchádza vzniku škvŕn od vody na riade, hlavne na pohár..

Mydlovy cistiaci prostriedok

rating

ECOVER mydlový čistiaci prostriedok na podlahy 1 l

4,70€

  Nehodí sa však na lakované, voskované a leštené podlahy. Zbavuje špiny a mastnoty, pri jeho pravidelnom používaní dosiahnete prirodzeného lesku. Zabraňuje vzniku škvŕn.   Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov..

Odstranovac skvrn

rating

ECOVER odstraňovač škvŕn 200 ml

4,27€

Ekologické čistiace, umývacie a pracie prostriedky Ecover sú vyrobené na rastlinnej a minerálne báze, neobsahujú zložky pochádzajúce z ropy, majú minimálny vplyv na vodný život, sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné, sú vhodné pre citlivú pok..

Odstranovac vodneho kamena

rating

ECOVER odstraňovač vodného kameňa 500 ml

5,92€

  Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Čechách. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahuje žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky roz..

Praci prasok

rating

ECOVER prací prášok na farebnú bielizeň 1,2 kg

10,34€

  Prací prášok na farebnú bielizeň od Ecover perie efektívne aj pri nižších teplotách. Vďaka koncentrovanému zloženiu teraz z jedného balenia prášku vyperiete až o 4 várky bielizne viacej. Prací prášok účinne vyperie odolnú špinu a škvrny rôzn..

Praci prostriedok

rating

ECOVER prací prostriedok Univerzálny 1,2 kg

10,34€

  Vďaka novému zloženiu perie prášok efektívnejšie a to aj pri nižších teplotách. Naviac vďaka koncentrovanému zloženiu teraz z jedného balenia prášku vyperiete až o 4 várky bielizne viac. S novým pracím práškom účinne vyperiete odolnú špinu a š..

Rucne umyvanie

rating

ECOVER prípravok na umývanie riadu Harmanček a klementínka 450 ml

2,66€

  Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Česku. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a samotné prostriedky sú ekologicky rozlo..

Pripravok na umyvanie riadu

rating

ECOVER prípravok na umývanie riadu s aloe a citrónom 450 ml

2,78€

Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Česku. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a samotné prostriedky sú ekologicky rozložit..

Pripravok na umyvanie riadu

rating

ECOVER prípravok na umývanie riadu s aloe a citrónom 950 ml

3,78€

  Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Česku. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a samotné prostriedky sú ekologicky rozlo..

Tablety do umyvacky

rating

ECOVER tablety do umývačky Classic 1,4 kg

17,51€

  Ekologické tablety do umývačky Classic od Ecover účinne umývajú a odstraňujú aj odolné nečistoty a zanechávajú riad krásne lesklí. Neobsahujú fosfáty a sú úplne biodegradabilné. Sú preto bezpečné nie len pre vašu domácnosť, ale tiež pre vodný ..

WC cistic

rating

ECOVER WC čistič oceán a šalvia 750 ml

3,46€

  Malé množstvo tohto koncentrovaného čistiaceho prostriedku vystreknite pod okraj misy a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Vydrhnite kefou a spláchnite.   Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prv..

Avivaz

rating

ECOVER ZERO aviváž 1 l

3,34€

Aviváž ECOVER ZERO bielizeň zmäkčuje, uľahčuje jeho žehlenie a znižuje tvorbu statického napätia v textilných vláknach. Vďaka nulovej parfumáciu je vhodná nielen pre alergikov, ale aj pre malé deti, alebo pre všetkých, ktorí majú citlivejšiu pokožku...

Zobrazujem od 1 do 17 zo 17