Amylon

Porovnanie produktu (0)

Cukor

rating

Cukor citrónový 20 g BIO AMYLON

0,35€

Citrónový cukor v biokvalite je rovnocennou alternatívou klasického cukru. Jeho hlavnou zložkou je trstinový cukor ochutený mletou citrónovou kôrou. Pridajte citrónový cukor do pečenia vašich klasických múčnikov, krémov, zmrzlín, alebo miešaných ..

Cukor

rating

Cukor škoricový 20 g BIO AMYLON

0,35€

Škoricový cukor v biokvalite je rovnocennou alternatívou klasického cukru. Jeho hlavnou zložkou je trstinový cukor ochutený mletou škoricou. Pridajte škoricový cukor do pečenia vašich klasických múčnikov, krémov, zmrzlín, alebo miešaných nápojov...

Cukor

rating

Cukor vanilkový 8 g BIO AMYLON

0,43€

Vanilkový cukor v biokvalite je rovnocennou alternatívou klasického cukru. Jeho hlavnou zložkou je trstinový cukor ochutený bourbon mletou vanilkou. Pridajte vanilkový cukor do pečenia vašich klasických múčnikov, krémov, zmrzlín, alebo miešaných ..

Prasok kypriaci

rating

Prášok kypriaci do perníku bezlepkový 18 g BIO AMYLON

0,59€

Kypriaci prášok do perníka v biokvalite a bez fosfátov. Biopotraviny sú systematicky a prísne kontrolované podľa platnej legislatívy a len na základe vydanej certifikácie môžu byť takto označované. Biokvalitu týchto potravín uvítajú obzvlášť zák..

Prasok kypriaci

rating

Prášok kyriaci do pečiva bezlepkový 12 g BIO AMYLON

0,27€

Bezfosfátový kypriaci prášok do pečiva. V bio kvalite.     Zloženie Kukuričný škrob *, kypriace látky: vínan draselný, uhličitany sodné. Môže obsahovať stopy mlieka a vajec. * výrobok kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.   ..

Puding

rating

Puding čokoládový bezlepkový 40 g BIO AMYLON

0,54€

Využitie domáci termix - klasicky pripravíme horúci puding a ešte za tepla vmiešame 250 g mäkkého biotvarohu, potom necháme vychladnúť pečenie - horúci puding možno naliať na surové cesto vyliate na pekáči, môžete pridať ovocie, čokoládu ..

Puding

rating

Puding jahodový bezlepkový 40 g BIO AMYLON

0,95€

Puding sa vyrába z kukuričného škrobu, je teda bezlepkový. Obsahuje iba prírodné suroviny, teda sušené jahody a ako farbivo sa pri výrobe využíva sušená červená repa. Využitie domáci termix - klasicky pripravíme horúci puding a ešte za t..

Pudingy

rating

Puding s aróniou bezlepkový 40 g BIO AMYLON

0,95€

Zloženie Kukuričný škrob*, sušená arónia* 3%, sušená červená repa*, prírodné aróma. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.   Skladovanie Skladujte v suchu.   Výživová hodnota na 100 g Energia: 341 kJ / 81 kcal ..

Puding

rating

Puding vanilkový bezlepkový 40 g BIO AMYLON

0,81€

Puding sa vyrába z kukuričného škrobu, je teda bezlepkový. Vanilkovú vôňu a chuť zaisťuje mletá vanilka a vanilkový extrakt. Mletá vanilka sa melie priamo zo sušených strukov a aj extrakt sa získava z pravej prírodnej vanilky. Využitie d..

Zobrazujem od 1 do 9 zo 9